На Полтавщині чоловіка засудили за колабораційну діяльність

На Полтавщині чоловіка засудили за колабораційну діяльність

На Полтавщині чоловіка засудили за колабораційну діяльність
. Фото: Суспільне Полтава

У Машівському райсуді на Полтавщині оголосили вирок чоловікові, який співпрацював із окупаційною владою. Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили у Єдиному державному реєстрі судових рішень 1 лютого.

Згідно з текстом вироку, засудили уродженця селища Великий Бурлук Харківської області. У серпні 2022-го року, коли селище було тимчасово окуповане російськими військами, чоловік погодився зайняти посаду в організації окупаційної влади.

Його призначили "виконувачем обов'язків спеціаліста сектору діловодства Великобурлуцького територіального управління", створеного окупаційною адміністрацією РФ.

Перебуваючи на цій посаді, чоловік виконував такі обов’язки: реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, реєстрація звернень громадян, видача довідок місцевим жителям, а також людям, які проживали на території селища Великий Бурлук, але були зареєстровані в інших населених пунктах.

Чоловіка визнали винним за частиною другою статті "Колабораційна діяльність". Йому призначили покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій в органах державної влади і місцевого самоврядування на 10 років без конфіскації майна.

Що відомо

  • Великобурлуцька громада була окупованою з перших днів російського вторгнення в Україну.

Читайте також

Топменеджеру Полтавського ГЗК повідомили про підозру: що відомо

На початок