На Полтавщині планують змінити графік погодинних відключень електроенергії

На Полтавщині планують змінити графік погодинних відключень електроенергії

На Полтавщині планують змінити графік погодинних відключень електроенергії
. Електроопора. Фото: pixabay

У Полтавській області можуть змінити графік відключень електроенергії та розділити його на шість черг. Про це під час апаратної наради 30 січня повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева.

Новий графік погодинних відключень електроенергії буде розрахований на шість черг, замість трьох, який діє нині.

"Із завтрашнього дня (31 січня – ред.) разом з обленерго ми починаємо роботу із затвердження нових графіків, відповідно до правил. Сьогодні увечері (30 січня – ред.) ми повинні отримати матеріали і на погодження з усіма департаментами, які пов’язані із критичною інфраструктурою, будемо узгоджувати новий графік погодинний на шість черг", – каже Едуард Рева.

Також планують провести консультації з підприємцями, щоб створити спеціальний графік, аби вони могли працювати у нічний час.

Крім того, хочуть перевести на генератори об’єкти критичної інфраструктури, аби відключати електропостачання для споживачів, які під’єднані до цих мереж.

"Провели аналіз тих мереж, які не відключаються, тобто є такі мережі, які у зв’язку з критичною інфраструктурою (не відключаються - ред.), у нас на лініях не відключається від 4 500 побутових споживачів".

За словами директора обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики, минулого тижня в області не застосовували аварійні відключення електроенергії.

"Не були допущені аварійні відключення (електроенергії – ред.) тільки за рахунок планових відключень. Ми були вимушені застосовувати по дві черги (споживачів електроенергії – ред.) одночасно у зв’язку з тим, що в піки були перевищені ліміти споживання".

Читайте також

Відключення електроенергії на Полтавщині: графік на лютий

На початок