Як 16 січня на Полтавщині відключатимуть електроенергію

Як 16 січня на Полтавщині відключатимуть електроенергію

Як 16 січня на Полтавщині відключатимуть електроенергію
. Суспільне Полтава

На території Полтави та області 16 січня застосують графік погодинного відключення. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

16 січня жителям Полтавщини енергетики відключатимуть по дві черги. Без світла кожна буде по чотири години, із електропостачанням – дві години.

Також ліміт щодо потужностей у Полтавській області 16 січня із 00:00 до 07:00 – 390 мегават, а із 07:00 до 24:00 - 450 мегават.

Із переліком населених пунктів та вулиць можна ознайомитися за посиланням. Графік відключень на січень – тут.

Що відомо

  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 5 грудня Росія завдала масованого ракетного удару по території України, зокрема було влучання в об’єкти енергетичної інфраструктури у трьох областях: Київській, Вінницькій та Одеській. Попри те, що сили ППО збили більшість російських ракет, в деяких областях виникли проблеми з електроенергією та водопостачанням.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
  • У регіоні із 19 по 25 грудня майже не було аварійних відключень електропостачання. Про це 26 грудня на апаратній нараді повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА Едуард Рева.
На початок