У Полтавській міськраді припинили діяльність "ОПЗЖ"

У Полтавській міськраді припинили діяльність "ОПЗЖ"

Доповнено
У Полтавській міськраді припинили діяльність "ОПЗЖ"
. Фото: Суспільне Полтава

Про вихід депутатів із фракції партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтавській міськраді повідомив Полтавський міський голова Олександр Мамай 31 травня під час позачергової сесії.

Заяви про вихід з фракції надійшли від трьох її членів.

"До міської ради надійшли заяви від депутатів Деркач Оксани Антонівни, Годяк Тетяни Олександрівни, Момонта Євгена Андрійовича з повідомленням про вихід з фракції "Опозиційна платформа – За життя". Повідомляю про припинення діяльності депутатської фракції", − сказав Олександр Мамай.

Заяву щодо виходу з фракції партії «ОПЗЖ» у Полтавській міській раді Оксана Деркач подала у березні.

"Що стосується роботи, я працюю як депутат, який вийшов із фракції. Тому як позафракційний депутат. В апарат ми подавали кожен індивідуально заяви (щодо виходу з фракції – ред.)", − говорить депутатка Полтавської міської ради Оксана Деркач.

Крім Оксани Деркач, Євгена Момонта та Тетяни Годяк до фракції партії "ОПЗЖ", у Полтавській міській раді входив Віктор Чміль.

Що відомо:

  • 20 березня президент України Володимир Зеленський підписав указ про заборону діяльності 11 проросійських партій на час воєнного стану. Серед них і "ОПЗЖ".
  • 30 березня повідомили про припинення існування та функціонування фракції політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" у Полтавській обласній раді. Про це Суспільному повідомляв член фракції Олександр Алексюк.
  • Всеукраїнське об'єднання "Центр" зареєстрували 9 грудня 1999-го року. Восени 2018-го року партію перейменували на "Опозиційна платформа – За життя". Керівником обрали Вадима Рабіновича.

Читайте також:

У Полтавській облраді розпустили фракцію "ОПЗЖ"

На початок