На Полтавщині у двох громадах видали понад 3 тисячі продуктових наборів

На Полтавщині у двох громадах видали понад 3 тисячі продуктових наборів

На Полтавщині у двох громадах видали понад 3 тисячі продуктових наборів
. Фото: Полтавська ОВА

Пакунки з продуктами роздавали у Решетилівській та Чутівській громадах. Протягом 19 травня їх отримали понад 3 тисячі переселенців. Про це Суспільному повідомив речник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Ковальов.

У Решетилівці набори роздавали у приміщенні будинку культури, а в Чутовому – місцевої школи. Загалом на території цих громад проживає майже 5 тисяч переселенців, які офіційно зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи після 24 лютого.

У Решетилівській громаді видали 1 200 продуктових наборів, а у Чутівській – 1 961, сказав речник.

У кожному продуктовому наборі – борошно, консерви, цукор, олія та інші продукти. Отримати набір переселенці могли, прийшовши до пунктів видачі за власним бажанням.

Частина центрів видачі наборів у громадах завершили роботу. У громадах, куди продовжують приїжджати переселенці, центри працюють, йдеться у повідомленні на сайті Полтавської ОВА.

Що відомо:

  • У Полтаві 19 квітня у трьох пунктах почали роздавати продуктові набори. Безплатно їх можуть отримати переселенці, які нині проживають у місті.
  • Із 27 квітня продуктові набори почали роздавати для переселенців у Лубнах та Миргороді, а з 28 квітня – у Кременчуці та Горішніх Плавнях.
  • За місяць на Полтавщині продуктові пакунки видали у всіх 60 громадах.
На початок