Голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова призначили на посаду у Харківську область

Голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова призначили на посаду у Харківську область

Доповнено
Голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова призначили на посаду у Харківську область
. Суспільне Полтава

Колишній голова Полтавської обласної адміністрації Олег Синєгубов буде працювати на такій же посаді у Харкові. Указ про це оприлюднили на офіційному сайті Президента України.

Документ про призначення нового голови Харківської ОДА оприлюднили 24 грудня. Сам же Олег Синєгубов на своєму телеграм-каналі написав:

"Для мене це новий етап у житті. Відчуваю велику відповідальність. Я добре знаю Харківську область, адже народився та працював у ній до призначення на Полтавщину. Розумію проблеми й виклики, з якими доведеться впоратися".

Своїм указом Президент призначив тимчасово Дмитра Луніна виконувачем обов'язків голови Полтавської облдержадміністрації.

Кабінет Міністрів затвердив кандидатуру нинішнього очільника Полтавської обласної адміністрації Олега Синєгубова на посаду голови Харківської ОДА 15 грудня.

Що відомо:

  • Олега Синєгубова на посаду голови Полтавської облдержадміністрації призначили 11 листопада 2019-го. Наступного дня у Полтаві його представив заступник Керівника Офісу Президента Сергій Трофімов.
  • Олегу Синєгубову – 38 років. Народився у Харкові. Працював слідчим Міністерства внутрішніх справ. Також був старшим викладачем, доцентом, заступником декана факультету у Харківському національному університеті внутрішніх справ..
  • 2017-го року брав участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду, але не пройшов, бо не вистачило балів.
  • Згідно з річною декларацією, Олег Синєгубов має легковий автомобіль «Lexus» та квартиру у Харкові площею 202, 5 м2. Його дружина Анна Журавльова є власницею двох земельних ділянок загальною площею 4 051 м2, автомобіля «Porsche» та квартири у Харкові площею 156, 5 м2.
  • Також 2021-го року подружжя задекларувало 190 тисяч доларів США готівкою, на момент призначення на посаду ця сума становила 40 тисяч доларів США.

На початок