У Полтаві завершують підготовку до відкриття новорічної ялинки

У Полтаві завершують підготовку до відкриття новорічної ялинки

У Полтаві завершують підготовку до відкриття новорічної ялинки
. Суспільне Полтава

У Полтаві перевіряють новорічну ілюмінацію на головній ялинці. Так завершують підготовку до її відкриття, розповів Суспільному директор підприємства «Міськсвітло» Юрій Міщенко. Запрацювати вона має 19 грудня на День святого Миколая.

Новорічну ялинку на площі біля обласного театру монтувати почали 6 грудня. Нині перевіряють справність гірлянд, каже електромонтер Сергій Кравченко.

"Тут більше восьми тисяч кульок маленьких, які пов’язані у своїй секції. Працюють із контролера, який ними керує, малює малюнок із них. Вони всі пов’язані між собою, на них стоїть програма", – говорить електромонтер підприємства "Міськсвітло".

У Полтаві завершують підготовку до відкриття новорічної ялинки
Працівники "Міськсвітла" біля ялинки у Полтаві. Суспільне Полтава

Висота штучного дерева – приблизно 22 метри. Електромонтер Станіслав Лунгу перевіряє ілюмінацію на огорожі поблизу ялинки.

"Монтуємо провід на додаткове живлення про всяк випадок, можна так сказати. Кожного року перевіряємо, на базі (підприємства – ред.) перевіряємо ілюмінацію. І після того, як перевірили, тоді починаємо її вішати. І як повісили, ми теж перевіряємо, чи вона світить, чи працює, якщо є якісь неполадки, то ми робимо до відкриття його все, щоб у нас все світилося на відкриття", – каже електромонтер підприємства "Місьсвітло" Станіслав Лунгу.

"Зараз проходять пусконалагоджувальні роботи ілюмінації ялинки, також паркана і шатра біля самої ялинки. Також сьогодні (17 грудня – ред.) підключається деяка ілюмінація, яка розташована на вулиці Соборності біля Сонячного та Петровського парку. І проводяться додаткові ще роботи по Корпусному парку остаточні перед запуском", – повідомляє директор підприємства "Міськсвітло" Юрій Міщенко.

У Полтаві завершують підготовку до відкриття новорічної ялинки
Працівники "Міськсвітла" завершують підготовку до відкриття новорічної ялинки. Суспільне Полтава

Роман Бичкола із родиною приїхав до Полтави у справах із Гадяча.

"Враження дуже хороші, тільки ж хотілося, щоб її включили також. Нічого, ще приїдемо, хочеться глянуть увечері", – говорить житель Гадяча Роман Бичкола.

"На кожен Новий рік ми тут збираємось, святкуємо Новий рік, фотографуємось, якісь смішні відео знімаємо, завантажуємо в історії (збережені історії у соцмережах – ред.), це все пам'ять. Чекаємо цю ялинку, на це відкриття. Коли немає снігу, ялинка особливо створює новорічну атмосферу", – каже полтавка Альона Тертична.

Як телефоном повідомив директор підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв, нових прикрас цього року не купували. На утримання ялинки із бюджету громади спрямували майже 125 тисяч гривень. Це, зокрема, на монтажні роботи та охорону.

Що відомо:

  • Минулого року ялинку у місті відкрили 19 грудня. Тоді на її утримання із міського бюджету витратили понад 100 тисяч гривень – це на електропостачання та охорону.
  • Відкриють новорічну ялинку у Полтаві 19 грудня о 16-й годині. Працюватиме вона до 14 січня, каже директор підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв. Відтоді її комунальники почнуть розбирати.
На початок