Полтавка, з подвір’я якої на початку року вивезли сміття, знову зносить непотріб до свого будинку. Речі, за її словами, вона збирає понад 20 років. Через це на подвір’ях поруч бігають щури, повідомила Суспільному сусідка Олена Андреєва.
Речі полтавка Тетяна Приходько збирала у місті протягом року. Їх зносила на подвір’я до свого будинку.

"Там папір, я навіть у чобітки папір стелю і підлога холодна, навіть на підлогу доводиться папір стелити. Піч не можу розтопити, тому що буде вогонь, бо люди побачать і будуть підпалювати мої речі, сім разів вже палили. Що це за неподобство? Я що не маю права собі додому принести щось? У них автомобілі, квартири, скільки добра. Я що маю якісь претензії до їхнього добра? Банки є, консервація, яку я в церкві брала, треба перебирати. Пляшки є, треба позбирати та здавати, бо ніколи було", – каже полтавка Тетяна Приходько.
Олена Андрєєва по сусідству із Тетяною Приходько живе останні 9 років.

"Із самого ранку сніг, дощ, у неї ліхтарик на голові, як у шахтаря, і носить, носить, отам «окупували» юридичну консультацію, сходи там, вона там складає, а тоді сюди переносить. Мию посуд, подивилась, а в мене на порозі щур сидить, лапки миє. А перед цим у сусідів два щури сиділи на столі, до цих теж заходили щури, бо стало холодно і вони почали кудись ховатися", – каже сусідка Тетяни Приходько Олена Андреєва.

"Минулого року вивезли більше 20-ти великих автомобілів сміттєвих. Це сміттєвий автомобіль із маніпулятором, у якого є можливість завантажувати це сміття. Об’єм цього автомобіля – 16 кубічних метрів", – говорить голова Подільської районної у Полтаві ради Сергій Білокінь.
Після того жінка продовжила зносити сміття. Скарги щодо цього надходили до Подільської райради. Через те, що земля, де розташований її будинок, у комунальній власності міста, вивозити зібраний непотріб комунальники збираються знову. Зробити це мають до кінця року, розповів Сергій Білокінь.
Що відомо:
- На початку 2021-го комунальники вже вивозили сміття із подвір’я полтавки, каже голова Подільської райради міста Сергій Білокінь. Ініціював це місцевий житель Володимир Семко.