У Полтаві до кінця тижня мають визначити, хто запустить систему електронних квитків

У Полтаві до кінця тижня мають визначити, хто запустить систему електронних квитків

У Полтаві до кінця тижня мають визначити, хто запустить систему електронних квитків
. Суспільне Полтава

12 липня у Полтаві презентували моделі впровадження електронного квитка у громадському транспорті. Це означає можливість розраховуватися за проїзд безготівковим способом. Обговорення відбулося у Полтавській міськраді.

Свої напрацювання презентували дві компанії, які раніше впроваджували такі сервіси в інших містах України. Серед них до кінця тижня оберуть переможця, який запустить систему електронних квитків у Полтаві. За кращу ініціативу мають голосувати члени конкурсного комітету. Про це розповів начальник міського відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Артем Іванюк.

Обговорення, хто запустить систему електронних квитків
Обговорення, хто запустить систему електронних квитків. Суспільне Полтава

Після проведення конкурсу, переможця мають затвердити на засіданні виконавчого комітету, каже Артем Іванюк. А вже після цього можуть почати впровадження електронного квитка. Він діятиме у комунальному та приватному громадському транспорті.

"Місто Полтава хоче зробити не просто безготівкову плату, а хоче зробити Єдиний квиток. Тобто, якщо буде можливість пересадки, то пасажир платить один раз, а не двічі або тричі. Але він має використати якийсь окремий виділений час – 40 або 30 хвилин", – говорить начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Артем Іванюк.

Система електронних квитків
Система електронних квитків. Суспільне Полтава

"З’явився перелік питань, які ще необхідно обговорити та переглянути пропозиції даних підприємств, які презентували сьогодні свої проєкти. Після того, як ми переглянемо всі питання, ми знову зберемося і продовжимо комісію. Орієнтовно – два-три дні", – говорить заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка.

На початок