"Він завжди був позитивною людиною". На Полтавщині поховали загиблого бійця Олександра Глушка

"Він завжди був позитивною людиною". На Полтавщині поховали загиблого бійця Олександра Глушка

"Він завжди був позитивною людиною". На Полтавщині поховали загиблого бійця Олександра Глушка
. На площі перед Полтавською ОДА завершили прощання із загиблим

Олександра Глушка, який загинув на Донбасі від кулі снайпера, поховали на Полтавщині. Прощання з ним розпочалося в обласному центрі. Сюди приїхали побратими, родичі та знайомі військового.

Спочатку його відспівали у Свято-Успенському соборі, після чого захисника вшанували на площі біля обласної адміністрації.

Олександра Глушка відспівують в Свято-Успенському соборі
Олександра Глушка відспівують в Свято-Успенському соборі. Суспільне Полтава

Тіло загиблого бійця Олександра Глушка привезли до Свято-Успенського собору Полтави опівночі. Протягом ночі тут читали Псалтир. А 13 лютого зранку відспівали.

Дружина загиблого
Дружина загиблого. Суспільне Полтава

"Я Олександра знав як свого найближчого друга, побратима. Неодноразово ми з ним виконували бойові завдання.Він завжди був позитивною людиною. Він завжди допоможе БМП підлаштувати, щоб воно виїхало в робочому, нормальному стані, так само злагодити особовий склад", говорить побратим Руслан Климчук.

Олександр Глушко. Загиблому було 36 років.
Олександр Глушко. Загиблому було 36 років. Суспільне Полтава

36-річний полтавець пробув у зоні проведення Операції об’єднаних сил близько дев’яти місяців. Він служив в інженерно-саперному взводі 81-ї аеромобільної бригади.

"Ви самі знаєте, на війні хто помирає: ті, хто не ховаються за спиною інших. Саме загинув він таким чином, що обладнував позиції, де треба їх укріпити, щоб вони були безпечнішими для товаришів. І виконання обладнання позиції – це завжди ризик. І снайпер, на жаль, в спину вразив нашого Олександра, - розповів заступник командира 5 батальйонної тактичної групи 81 окремої аеромобільної бригади Петро Гоц.

На площі перед ОДА з загиблим прощалися полтавці
На площі перед ОДА з загиблим прощалися полтавці. Суспільне Полтава

Сталося це 11 лютого неподалік селища Зайцеве, що на Донеччині.

13 лютого проститися із бійцем, окрім, побратимів прийшли родичі та знайомі військового. Після годинної панахиди, із Олександром Глушком прощалися на площі біля обласної адміністрації. Тут зібралося зо дві сотні людей.

"У мене навчалася донечка Лізочка. Вона дуже любили свого батька. Вона щоразу мені розказувала, що з нетерпінням чекає його. І завжди казала: «Тато приїхав, він привіз подарунки. Я зустрічалася з татом, коли він приходив забирав її після уроків. Вона стрибала до нього на руки. Просто була щаслива бачити його. Вона його копія зовсім", каже вчителька доньки загиблого Галина Плахотна.

На Полтавщині поховали загиблого бійця Олександра Глушка
На Полтавщині поховали загиблого бійця Олександра Глушка. Суспільне Полтава

"Дуже добра людина була насправді. З дитинства добрі тільки спогади, і допомагав завжди, і на святах завжди веселились", говорить сусід загиблого Сергій Медведєв.

Прощання із загиблим у Полтаві
Прощання із загиблим у Полтаві. Суспільне Полтава

Після прощання у Полтаві, Олександра Глушка поховали у селі Рунівщина, де він народився. У полтавця залишилася дружина та двоє неповнолітніх дітей.

На початок