Новини

Паралімпійський спорт

Паралімпійська збірна України - друга в заліку Кубка націй з біатлону й лижних гонок. Усі результати
29 медалей. Паралімпійська збірна України - друга на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону Паралімпійський спорт
Олімпіада-2032: МОК визначився із основним претендентом на проведення літніх Ігор ЗМІ Новини в Світі
Український параатлет здобув "бронзу" чемпіонату світу з велотреку
Український параатлет здобув "бронзу" чемпіонату світу з велотреку Новини в Україні
Українські паралімпійці вибороли 7 нагород Кубка світу з лижних перегонів та біатлону Новини в Україні
Дефлімпійська збірна повернулася до України з рекордною кількістю нагород
Дефлімпійська збірна повернулася до України з рекордною кількістю нагород Новини в Україні
У Італії завершилися зимові ХІХ Дефлімпійські ігри, де Україна показала найкращий результат за 20 років виступів. "Синьо-жовті" посіли друге місце за загальною кількістю медалей.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start