Новини — Паралімпійський спорт

"Привернули увагу світу до необхідності зупинити агресора". Валерій Сушкевич оцінив перемогу України на Дефлімпіаді
Ексклюзиви спорту
"Як маму звільню, то можу поплакати". Донька української парамедика "Тайри" – про полон матері і участь у Invictus Games Ексклюзивно Новини в Україні
·
Україна – переможець медального заліку Літньої Дефлімпіади: в збірної рекорд за нагородами Новини в Україні
Дефлімпійська збірна України з футболу вдруге в історї здобула "золото" Ігор
Дефлімпійська збірна України з футболу вдруге в історї здобула "золото" Ігор Новини в Україні
Паралімпійська збірна України вшосте стала чемпіоном світу з футболу
Паралімпійська збірна України вшосте стала чемпіоном світу з футболу Новини в Україні
Україна перетнула позначку в 60 золотих медалей на Дефлімпіаді: у збірної усього 137 нагород Новини в Україні
Дефлімпіада-2021: медальний залік після тринадцяти змагальних днів, скільки медалей в України за підсумками передостаннього дня Дефлімпіади
Збірна України вперше в історії завоювала "золото" Дефлімпіади в баскетболі та закликала врятувати "Азовсталь": відео Новини в Україні
·
Чоловіча збірна України з баскетболу здобула перемогу на Дефлімпіаді-2021, що триває в бразильському Кашіас-ду-Сулі. Команда виступила із закликом врятувати захисників Маріуполя: фото, відео.
Україна завоювала 13 нагород за дванадцятий день Дефлімпіади: у збірної 129 медалей та перше місце в медальному заліку Новини в Україні
Дефлімпіада-2021: усі медалі України в дванадцятий день, як виступила Україна на Дефлімпіаді-2021 в дванадцятий день змагань, медальний залік
Збірна України вперше в історії перетнула позначку в 50 золотих нагород на Дефлімпіаді: медальний залік після 11-го дня Новини в Україні
Україна здобула ще сім медалей на Дефлімпіаді і має топ-3 результат за всю історію: медальний залік після 10 днів Новини в Україні
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо