На Одещині в дитячому садку зафіксували спалах сальмонельозу

На Одещині в дитячому садку зафіксували спалах сальмонельозу

На Одещині в дитячому садку зафіксували спалах сальмонельозу
. Фото ілюстративне / 24 канал

Троє дітей захворіли на сальмонельоз Інфекційне захворювання. Характеризується ураженням травної системи з розвитком діареї, інтоксикації та зневоднення організму.у дитячому садку №21 в місті Чорноморськ Одеської області. Про таке Суспільному розповів головний санітарний лікар Одеського регіону Віталій Гончаров.

За його словами, до лікарні звернулися дев'ятеро вихованців закладу, з них двох госпіталізували до інфекційного відділення. Попередньо у них діагностували гострий ентероколіт.Одночасне запалення тонкої та товстої кишок.

"Інші сім хворих перебувають на амбулаторному лікуванні. Хвороба у дітей перебігає в легкій та середній формах. За даними лабораторних досліджень, у трьох дітей підтверджено сальмонельоз," – пояснив Гончаров.

Він додав, що для встановлення джерела інфекції та факторів передачі захворювання почали епідрозслідування. Наразі фахівці вже відібрали проби харчових продуктів , води та обстежили працівників дитячого садку.

Суспільне Одеси готове надати право учасникам події висловити свою позицію. Для цього пропонуємо зв'язатися з редакцією у будь-який зручний спосіб.

Читайте також

На початок