В Одесі з'являться нові електробуси та трамваї: їх придбають за кошти ЄС

В Одесі з'являться нові електробуси та трамваї: їх придбають за кошти ЄС

В Одесі з'являться нові електробуси та трамваї: їх придбають за кошти ЄС
. Фото: Одесская жизнь, traffic.od.ua

Автопарк громадського транспорту Одеси поповнять 30 електробусів та 14 трамваїв. Це реалізують у межах проєкту "Міський громадський транспорт України ІІ", повідомили в пресслужбі Міністерства інфраструктури України.

Так у міністерстві вже визначили 18 міст-учасників проєкту: Одеса, Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава та Чернівці.

В Одесі з'являться нові електробуси та трамваї
В Одесі з'являться нові електробуси та трамваї. Фото: Facebook/Владислав Криклій

Остаточний перелік міст в міністерстві пообіцяли сформувати після ратифікації відповідної фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, який виділить на купівлю транспорту Україні понад 400 мільйонів євро.

За ці кошти планують придбати більш ніж 280 тролейбусів, 65 електробусів із зарядними станціями і без, 24 трамваї та приблизно 10 трамвайних вагонів. Першу частину грошей, 200 мільйонів євро, планують виділити у грудні 2020 року.

Також у межах проєкту передбачається будівництво та модернізація трамвайних і тролейбусних ліній, а також капітальний ремонт трамвайних вагонів.

Читайте також

На початок