Розчистили територію та шукають місце для укриття: на Одещині готують до відкриття ще один пляж

Розчистили територію та шукають місце для укриття: на Одещині готують до відкриття ще один пляж

Пляж у селі Приморське
Пляж у селі Приморське, що готують до відкриття. Ізмаїльська РВА

У селі Приморське Ізмаїльського району триває підготовка до відкриття пляжу. Рятувальники обстежили підводну територію для безпечного купання. Наразі займаються питанням облаштування укриття.

Про це у коментарі Суспільному розповіла заступниця голови Ізмаїльської районної військової адміністрації Ірина Холостенко.

За її словами, для створення пляжної зони виділили 600 метрів. На цій території провели роботи з розчищення від трави та сміття.

"Приїжджали рятувальники, вони обстежили дно на предмет наявності мін. Там нічого не було знайдено і на цей момент територія визнана безпечною", — зазначила заступниця.

Розчистили територію та шукають місце для укриття: на Одещині готують до відкриття ще один пляж
Рятувальники обстежують територію пляжу в Ізмаїльському районі. Ізмаїльська РВА

Враховуючи можливість надзвичайних ситуацій, на пляжі встановили спеціальні спостережні вежі, додала жінка. Територію огородять буйками. Рятувальники будуть наглядати за відпочивальниками.

"Ми плануємо поставити рятувальний пост через кожні 150 метрів. Для їх комфортної роботи у нас вже є все необхідне: гучномовці, біноклі й човни. Загалом працювати мають три спостережні вежі", — сказала жінка.

Проблемним питанням залишається укриття, відзначила чиновниця. Вона пояснила, що особливістю цієї території є підземні води. Через це копати там не можна. Тому наразі шукають альтернативне місце для розміщення сховища.

"Зараз шукаємо приміщення, пропрацьовуємо ці питання для того, щоб забезпечити людей укриттям. Також працюємо над інформаційними стендами, щоб люди розуміли куди бігти у випадку повітряної тривоги", — прокоментувала Ірина Холостенко.

Офіційно відкрити пляж у селі Приморське планують вже з 1 липня.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок