Стало відомо, коли на Одещині відкриють перші пляжі

Стало відомо, коли на Одещині відкриють перші пляжі

Море, пляж
Один з пляжів в Одесі. Суспільне Одеса

З 8 червня в Одеській області планують відкрити для відвідування перші пляжі. Наразі там триває перевірка щодо безпечності перебування людей.

Про це 6 червня під час брифінгу заявив голова ОВА Олег Кіпер.

В Одесі пропонують відкрити 20 пляжів, зазначив голова ОВА:

"Людей не стримати. Вони хочуть відпочивати, оздоровлення отримувати. Наш природний вітамін, наше сонце, наше Чорне море, наші пляжі сьогодні не замінить, мабуть, ніякий комплекс вітамінів, який би ми не пропонували. Тому ми намагаємося якомога більше зробити відкритих пляжів".

Додатково щодо відкриття пляжів до ОВА звернулася адміністрація села Фонтанка та Ізмаїльська РВА: там планують дозволити людям відпочивати у лагуні у селі Приморське. За словами голови військової адміністрації, також сподіваються відкрити туристичний маршрут каналами у місті Вилкове:

"Там є дві застороги: перша – це, звичайно, військова, друга – там поруч кордон із Румунією. І сьогодні (6 червня, — ред.) з прикордонниками вже отримали навіть дозвіл щодо проходження на човнах по каналах", — зауважив Кіпер.

Він додав, що комісії працюють над питанням ефективності встановлення в морі сіток для небезпечних вибухових предметів. Власники пляжів пропонують залучити людину, яка б спостерігала за наближенням до узбережжя мін:

"Ті міни, які ми бачили в морі, плавали на поверхні, це було біля Ізмаїла, це великі, військові їх одразу засікають. Щодо малих, то в тому році вони припливли з Херсону та Дніпра, вони десь 10-15 см під водою. Тому ми ставили сітки. Зараз їх немає, вивчаємо питання щодо їхньої ефективності. Було багато критики, що сітку вода рве, я розумію, і на зустрічі з бізнесом, один із власників пляжу сказав, що майже щотижня їх міняв і воно не дає ефекту. Ти сподіваєшся, що вона є, а її знизу вже вода порвала", — наголосив Олег Кіпер.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок