Коваль з Одеси Андрій Чорного розповів, як створив обладунок до костюма Jerry Heil на Євробаченні

Коваль з Одеси Андрій Чорного розповів, як створив обладунок до костюма Jerry Heil на Євробаченні

Ексклюзивно

Металеве плече для костюма представниці України на "Євробаченні-2024" Jerry Heil створив коваль із Одеси Андрій Чорногор. Під час роботи над виробом постійно доводилось щось змінювати, а через російські обстріли навіть працювати без світла. Чи задоволений результатом та співпрацею з зірками — Андрій розповів Суспільному.

Робота над обладунком зайняла приблизно місяць, зазначив Андрій Чорногор. Декілька днів доводилося працювати без електроенергії через російські обстріли інфраструктури регіону.

"Дуже розтягувалося все в часі, тому що тут ти швиденько все робиш, віддаєш на примірку, роблять якісь правки. Вони там придумають, як будуть його чіпляти до плаття, фіксувати, знову сюди. Було таке, що працювали без світла. Це на тому етапі, коли мені було треба нарізати метал, то я використав ножиці по металу як старий дідівський метод, підсвітку, лампу і все було окей", — пояснив Андрій.

На запитання кореспондентки, чи сподобався обладунок виконавиці Jerry Heil, Андрій відповів, що особисто щодо цього не спілкувався з нею:

"Вона мені персонально нічого не казала з цього приводу, але мені здається, що сподобалося. Ну принаймні дуже багатьом людям сподобалося. Я під час Євробачення і після десь два-три дні займався тим, що відповідав словами подяки, що це класно вийшло".

Створив обладунок до костюму Jerry Heil на Євробаченні: інтерв'ю з ковалем із Одеси Андрієм Чорногором
Андрій Чорногор під час роботи. Суспільне Одеса

Майстер також додав, що до нього часто із замовленнями звертаються відомі люди.

"Але це ж не самі селебріті пишуть. Для них то ж ціла команда і з цієї команди є людина, яка організовує цю всю штуку. І інколи ця людина буває дуже несерйозною. Точніше дуже часто. І вони морочать голову. А потім десь пропадають. Думаю, окей спробуймо, без спроби нічого не дізнаєшся. Потім дивлюся, люди нібито серйозні підключаються. І я думаю, нє, напевно все окей, можна працювати", — поділився коваль.

Інтерв'ю з ковалем із Одеси Андрієм Чорногором
Jerry Heil у фіналі "Євробачення", 11 травня 2024 року. EBU

За словами Андрія, своєю роботою він задоволений і це надихає його на створення інших виробів:

"Наскільки круте виявилось шоу, і моя робота вписалась дуже круто. Я так дивлюся, вона не випадає, наче має там бути. І це мені надає наснаги на те, щоб створювати ще щось нове", — поділився чоловік.

інтерв'ю з ковалем із Одеси Андрієм Чорногором
Андрій Чорногор показує корсет. Суспільне Одеса

Наразі коваль Андрій Чорногор працює над новим виробом. Це також буде елемент сценічного костюма — корсет. Деякі інструменти, необхідні для роботи, Андрій виготовляє власноруч.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок