Засуджений за вбивство боксера Лащенка в Одесі вийшов із СІЗО за обвинуваченням в іншій справі

Засуджений за вбивство боксера Лащенка в Одесі вийшов із СІЗО за обвинуваченням в іншій справі

Бабек Гасанов, вбивство боксера Лащенка, СІЗО, суд
Бабек Гасанов на засіданні суду у справі щодо вбивства одеського боксера Сергія Лащенка. Суспільне Одеса

Суворовський районний суд Одеси випустив з-під варти після внесення застави Бабека Гасанова, якого обвинувачують у вимаганні, позбавленні волі та поширенні злочинного впливу на території слідчого ізолятору.

Цю інформацію Суспільному 15 травня підтвердила речниця Одеської обласної прокуратури Ірина Коваленко.

Під час засідання 10 травня суд продовжив строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з визначенням застави у розмірі 302 800 гривень. Того ж дня обвинувачений Гасанов вніс заставу та 13 травня його звільнили з-під варти.

Прокурори Суворовської окружної прокуратури подали апеляційну скаргу. Вони просять скасувати заставу для Бабека Гасанова та продовжити йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в СІЗО.

Розгляд апеляції призначили на 16 травня.

За версією слідства, Гасанов — засуджений за вбивство відомого українського боксера Сергія Лащенка, організував вимагання неіснуючих боргів з жителів Одеси, з метою подальшого наповнення так званого "общака".

"Під час зустрічі з місцевим жителем вимагачі застосували фізичне насильство та заштовхали його до салону автомобіля, де продовжили здійснювати психологічний тиск. Побоюючись за своє життя, чоловік був змушений погодитись на неправомірні вимоги та передав 1000 доларів США", — додали в прокуратурі.

Його обвинувачують за трьома статтями Кримінального кодексу України: ч. 4 ст. 189 — вимагання, ч. 2 ст. 146 — незаконне позбавлення волі або викрадення людини, ч. 2 ст. 255-1 — встановлення або поширення злочинного впливу. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок