Гуменюк звільнили з посади речниці Сил оборони півдня — Генштаб ЗСУ

Гуменюк звільнили з посади речниці Сил оборони півдня — Генштаб ЗСУ

Наталія Гуменюк
Наталія Гуменюк. Суспільне Одеса

Наталю Гуменюк звільнили з посади керівниці Центру стратегічних комунікацій Сил оборони півдня.

Про це 19 квітня повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

Там зазначили, що прийняли рішення щодо завершення відрядження полковниці Наталії Гуменюк та виключення її з сил та засобів відповідного угруповання військ з 19.04.2024. Наразі на цю посаду триває відбір відповідного фахівця.

"Центр стратегічних комунікацій Сил оборони півдня працюватиме у штатному режимі, організовуючи співпрацю із представниками медіа, які мають відповідну акредитацію ЗСУ", — йдеться у повідомленні.

16 квітня українські журналісти та експерти медійних організацій вимагали замінити керівницю Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталю Гуменюк на "більш компетентну особу" і не допускати її до будь-якого керування комунікаціями. Джерела Суспільного тоді повідомляли, що головнокомандувачу ЗСУ Олександру Сирському вже доповіли про звернення медіаспільноти, він проінформований про ситуацію.

У коментарі Суспільному Наталія Гуменюк сказала, що бачила заяву-лист від "Медіаруху", але, за її словами, звернення адресоване не їй, а військовому керівництву. В ефірі "Радіо Свобода" Гуменюк заявила, що доказів недопуску до Каховської ГЕС журналісти нібито не навели, а пресцентр Сил оборони півдня не порушив жодних наказів командування.

Наталія Гуменюк очолювала Об’єднаний координаційний пресцентр Сил оборони півдня України з квітня 2022 року.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок