В Одесі демонтують частини будинків, пошкоджених внаслідок російських атак

В Одесі демонтують частини будинків, пошкоджених внаслідок російських атак

В Одесі демонтують квартири у будинках на проспектах Шевченка та Добровольського, які зазнали пошкоджень внаслідок російських атак.

Відповідне рішення "Про демонтаж об’єктів, пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України" ухвалили на позачерговому засіданні виконкому, повідомили 15 березня в Одеській міськраді.

За словами міського голови Геннадія Труханова, технічні звіти щодо пошкоджених обʼєктів готові та затверджені обласною комісією техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Зокрема проведуть демонтаж тих частин, що не підлягають відновленню, та відновлять ті частини, що залишились цілими.

"Затвердження технічних звітів також потрібно для отримання компенсації за державною програмою "єВідновлення": або за пошкоджене, або за знищене майно", — зазначив мер міста.

Згідно з технічним звітом демонтажу підлягають:

"У разі наявності пропозицій, зауважень, заперечень з даного питання пропонуємо звернутись до Департаменту з благоустрою міста Одеської міської ради за адресою: м. Одеса, вул. Коблевська, 13, прим. 101, e-mail: [email protected] в термін до 20.03.2024", — йдеться у повідомленні мерії.

У разі відсутності звернень буде вважатись, що заперечень немає, зазначили у міськраді.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок