Потужні генератори дали Одесі і району 30 додаткових МВт електроенергії

Потужні генератори дали Одесі і району 30 додаткових МВт електроенергії

Потужні генератори дали Одесі і району 30 додаткових МВт електроенергії
. Фото: ДТЕК Одеські електромережі

Одеса та Одеський район отримали 30 додаткових МВт електроенергії завдяки генераторам, які під’єднали до критичної інфраструктури. Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК Одеські електромережі.

"Цього обсягу достатньо для забезпечення світлом близько 6 тисяч домогосподарств", — зазначили в компанії.

Потужні генератори надали місту та Одеському районі після аварії, яка сталася 4 лютого. Їх отримали об’єкти критичної інфраструктури: водоканал, каналізаційне господарство, теплоенергетики, лікарні тощо.

Генератори допомогли розвантажити мережу, через що енергетики змогли розподілити вивільнену електроенергію на побутових клієнтів. Це означає, що світло в домівках одеситів і жителів Одеського району буде більше часу.

Що відомо

Після масованого російського ракетного удару РФ по енергосистемі України 26 січня було зруйновано дві підстанції, що живлять Одесу та район.

Вранці 4 лютого в Одеському районі трапилась аварія на одному з об'єктів енергетичної інфраструктури, який раніше був пошкоджений внаслідок російських ракетних атак. Через аварію без світла залишились приблизно 500 тисяч абонентів в Одесі та Одеському районі. Також в місті перестали працювати трамваї та тролейбуси.

Вранці 5 лютого ситуація покращилася, але залишилася складною. Світло почали давати споживачам на декілька годин, але без електропостачання залишалися 280 тисяч сімей.

На вечір 6 лютого Одеса отримала 82 генератори великої потужності для живлення критичної інфраструктури. 15 генераторів передав ДТЕК, 39 − ДСНС.

9 лютого стало відомо, що ДТЕК та Укренерго вдалося полагодити частину енергообладнання Одещини, що дозволяє розпочати тестову роботу нових графіків стабілізаційних відключень.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок