На сесії міськради затвердять двох заступників мера Одеси: хто це

На сесії міськради затвердять двох заступників мера Одеси: хто це

На сесії міськради затвердять двох заступників мера Одеси: хто це
Олександр Філатов та Сергій Тетюхін. Колаж: Думська, Одеська міськрада

На сесії 8 лютого міськрада має затвердити на посадах двох заступників мера. Це зазначено у проєкті рішення Одеської міської ради, який опублікували на сайті мерії.

Першим віцемером, замість Михайла Кучука, який звільнився на початку січня, стане Сергій Тетюхін. Зараз він обіймає посаду заступника мера Одеси.

Також депутатам пропонують затвердити на посаді віцемера Олександра Філатова. Зараз він виконує ці обов'язки, а також є директором департаменту земельних ресурсів.

Сергій Тетюхін став першим віцемером Одеси
Проект рішення щодо затвердження заступників Одеського міського голови. Фото: Одеська міська рада

Зараз у мера Одеси шість заступників: Дмитро Жеман, Сергій Тетюхін, Світлана Бедрега, Павло Вугельман, Олександр Філатов і Олег Бриндак. Останні двоє — на посадах виконувачів обов'язків.

Хто такий Сергій Тетюхін

Віцемером Одеси Сергій Тетюхін став в липні 2021 року. До цього він очолював міський департамент транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху. На цій посаді Тетюхін працював з 25 січня 2021 року.

Раніше, в березні 2017 року, Сергія Тетюхіна обрали очільником департаменту економічного розвитку Одеської міськради. До цього з 2011 року посадовець керував управлінням зовнішньоекономічної діяльності та європейської інтеграції Одеської обласної державної адміністрації.

Хто такий Олександр Філатов

У міськраду Одеси Олександр Філатов прийшов у 2021 році на посаду очільника земельного департаменту. До цього він був заступником директора "Інфоксводоканалу".

У грудні 2022 році стало відомо, що мер Одеси назначив Філатова виконувачем обов'язків заступника мера. Як в.о. віцемера він займається рекламою на вулицях міста та розвитком прибережних зон.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок