Суттєві обмеження світла в Одесі та Одеському районі триватимуть найближчими днями

Суттєві обмеження світла в Одесі та Одеському районі триватимуть найближчими днями

Найближчими днями в Одесі та Одеському районі триватимуть суттєві обмеження енергопостачання через аварію на одному з об'єктів енергетичної інфраструктури. Про таке повідомив 4 лютого під час брифінгу в Одесі голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

Суттєві обмеження світла в Одесі та Одеському районі триватимуть найближчими днями
Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький на брифінгу, Одеса, 4 лютого 2023 року. Джерело: скріншот з відеотрансляції у медіацентрі "Україна — Одеса"

Наразі енергетики спрямовують зусилля на ремонт одного з енергооб'єктів, що дозволить відновити канал подачі електроенергії до Одеси та вийти на графіки світла дві години через шість, зазначив посадовець. Також місто та прилеглі райони заживлюватимуть за рахунок енергопостачання на півночі та півдні Одещини — аварія не зачепила ці частини області.

"Будемо дивитись, як перезаживити споживачів на півночі, південному заході Одещини, які не постраждали від сьогоднішньої події. Забрати потужність, яку вони споживають з тих підстанцій, які можуть живити Одесу. Будемо робити резервні схеми живлення", — пояснив Кудрицький.

Голова правління "Укренерго" повідомив, що всі три підстанції, які живлять Одесу, зазнали ушкоджень внаслідок ракетних ударів й атак дронами:

"Обладнання, яке вийшло сьогодні з ладу, також постраждало декілька разів під час атак. Ми його відновлювали. На жаль, його фізичний ресурс добіг кінця".

Підключення газотурбінної електростанції потужністю 25 МВт зі США, яку мають передати Одесу, про що раніше повідомив голова українського уряду Шмигаль, займе тижні, уточнив Кудрицький.

Що відомо

Вранці 4 лютого в Одеському районі трапилась аварія на одному з об'єктів енергетичної інфраструктури. Пізніше в "Укренерго" повідомили, що внаслідок аварії без світла залишилась Одеса та Одеський район. Начальник Одеської ОВА зазначив, що без світла залишаються 500 тисяч абонентів.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок