На Одещині запрацює програма психологічної реабілітації від тихоокеанського університету Сієтла

На Одещині запрацює програма психологічної реабілітації від тихоокеанського університету Сієтла

На Одещині запрацює програма психологічної реабілітації від тихоокеанського університету Сієтла
. Радник почесного консула України у США Ігор Скрипніченко. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

У квітні на Одещині почне працювати програма психологічної реабілітації військових від тихоокеанського університету Сієтла. Вона складається з чотирьох етапів. Про це 24 січня під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса повідомив радник почесного консула України у США Ігор Скрипніченко.

За словами Ігоря Скрипніченка, влітку минулого року фахівці Тихоокеанського університету Сієтла приїхали на захід України, де вони проводили навчання державних та військових лідерів, психологів, педагогів, капеланів та волонтерів. Ці заняття були присвяченні відновленню особистості, яка пережила травму. І за два візити фахівці університету навчили 803 людини.

Як додав радник консула, зараз на заході України втілюють програму психологічної реабілітації військових та їх родин. Сама програма складається з декількох етапів.

“Це реабілітація травмованих війною військових та цивільних громадян; школа цілісної сім’ї – робота з сім’ями травмованих людей; школа демократії – освітня програма, направлена на виховання вільних і відповідальних громадян та адаптація військовослужбовців до мирного життя”, — пояснив радник.

Таку програму планують втілити в Одеській області.

“Це буде двох чи триденний курс державних та військових лідерів, психологів, педагогів, капеланів та волонтерів. І коли ми побачимо здібних людей, які будуть готові працювати з військовими, вони пройдуть поглиблене навчання”, — зазначив Ігор Скрипниченко.

Читайте також

  • На Одещині відкриють центр для роботи з сім'ями та дітьми полонених захисників
  • Реабілітація військових в Одесі: бійців заново вчать ходити після поранень на фронті
  • У Суворовському районі Одеси відкрили центр психологічної допомоги для переселенців

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок