У керування державі передали чотири готелі в Одесі, які належать громадянам Росії

У керування державі передали чотири готелі в Одесі, які належать громадянам Росії

У керування державі передали чотири готелі в Одесі, які належать громадянам Росії
. Головні сайти готелів

На баланс Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів передали чотири одеських готелі. Їх кінцевими власниками виявилися громадяни Російської Федерації. Про це стало відомо з ухвал Печерського районного суду м. Києва.

За даними слідства, у готелів "Одеса", "Моцарт", "Центральний" та "Аркадія" офіційно були вказані українські власники, але насправді заклади були передані в іпотеку двом російським фірмам. Вони можуть бути причетними по фінансування захоплення державної влади в Україні, а також вторгнення на її території.

Офіційних власників готелів підозрюють у порушенні ч. 4 ст. 110-2Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України., ч. 3 ст. 209Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Кримінального кодексу України. Йдеться про "Готельний комплекс "Аркадія", фірму "Вікторія" (їй належить готель "Моцарт"), ТОВ "П.А.Л.А.Д.А." (готель "Одеса"), ТОВ "Крол" та ТОВ "Одеський готель "Центральний". У суді прийняли рішення задовольнити клопотання та арештувати чотири готелі. Відтепер ними будуть розпоряджатися представники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

Читайте також

  • На Одещині директор будівельної фірми заволодів коштами, виділеними на зведення медзакладу
  • 21 тис. грн за браконьєрський лов риби. Працівника адміністрації Нацпарку на Одещині судитимуть за хабарництво
  • Купити чи орендувати квартиру. Як змінилася ціна на ринку нерухомості в Одесі під час війни

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок