"Переходу з Придністров'я не буде". Генерал-майор запасу СБУ прокоментував ситуацію на Одещині

"Переходу з Придністров'я не буде". Генерал-майор запасу СБУ прокоментував ситуацію на Одещині

Ексклюзивно
"Переходу з Придністров'я не буде". Генерал-майор запасу СБУ прокоментував ситуацію на Одещині
. Новини Придністров'я

Російські війська не перетинатимуть український кордон з території невизнаного Придністров’я, що межує з Одещиною. Про таке кореспондентам Суспільного заявив генерал-майор запасу СБУ Віктор Ягун.

Військовий повідомив про те, що ніяких бойових дій з Придністров'я не буде.

"Ніяких бойових дій, тим більше переходу кордону не буде тому, що це буде означати смерть цьому псевдоутворенню, яке називається Придністров’я. Вони можуть таке вчиняти тільки виключно тоді, якби російські війська підійшли до Одеси з півночі й почалась би там якась ще одночасно операція з висадки десанту", – сказав Віктор Янгун.

Він додав, наразі у росіян є проблеми з технікою, озброєнням та кількістю військових.

"У них немає жодних можливостей нормально наступати, у них немає бронетехніки достатньо, у них немає тих боєприпасів, озброєння й особовий склад півтори тисячі – це десь такий батальйон тактичної групи, це точно не та потуга, яка могла б щось там зробити в тому регіоні. Однозначно все це зроблено тільки для того, щоб стримувати можливості України, перекинути боєздатні частини на південь-схід України тому, що там готується значний наступ", – прокоментував він.

За словами офіцера ОК "Південь" Владислава Назарова, обстановка в Одеській області стабільна та контрольована.

"Усі ризики як з моря, повітря і по суходолу нами враховані, всі дії противника ретельно відстежуються. Сили охорони та оборони – насторожі кордонів та захисті регіону. Закликаємо мешканців прикордонних міст бути пильними й відповідальними", – закликав він.

У Генштабі ЗСУ повідомили про те, що російські військові активізувалися на території невизнаного Придністров’я для проведення провокацій та демонстраційних дій на кордоні з Україною.

Натомність у Міністерстві зовнішніх справ Молдови заявили, що не мають інформації, яка б підтверджувала мобілізацію військ у регіоні Придністров'я. Там також зазначили, що слідкують за безпекою в регіоні і продовжують ділитися інформацією з партнерами.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок