Застава для Труханова по справі НАБУ складатиме 120 мільйонів

Застава для Труханова по справі НАБУ складатиме 120 мільйонів

Застава для Труханова по справі НАБУ складатиме 120 мільйонів
. Facebook/Геннадий Труханов

Прокуратура підготувала клопотання підозрюваним по справі НАБУ й вказала розмір застави для фігурантів. Зокрема для Труханова ця сума складатиме 120 мільйонів, а для ексголови депутатської комісії із земельних питань Василя Шкрябая — 100 мільйонів. Про це Суспільному повідомив адвокат останнього Тарас Прошиванюк.

Як зазначив захисник, клопотання прокуратури про обрання міри запобіжного заходу склали ще 6 жовтня. Його разом з підозрою вручили фігурантам справи. У клопотанні до суду прокуратура вимагає 120 мільйонів гривень застави для мера Одеси Геннадія Труханова та 100 мільйонів для Шкрябая.

Клопотання стосувалося взяття під варту з визначенням застави. Сьогодні правоохоронці повезли це клопотання до Вищого антикорупційного суду. Авторозподіл визначить, хто зі слідчих суддів розглядатиме цю справу та коли. Слідчий суддя визначить точну суму застави або відмінить її — повідомив Прошиванюк.

Що відомо

  • 6 жовтня Генпрокурор Ірина Венедіктова підписала 5 підозр: меру Одеси, посадовцям і одному "відомому одеситу". "На наше переконання, всі ці люди (абсолютно не виключено, що кількість підозрюваних може збільшитись) були причетні до цілого ряду злочинних дій, спрямованих на заволодіння земельними ділянками в Одесі", — написала у своєму Facebook Венедіктова.
  • Згодом у НАБУ оголосили про те, що підозрюваних у справі про незаконне заволодіння земельними ділянками 16. 10 із них є учасниками злочинної організації, решта — співучасники вчинення інших злочинів. Цих людей звинувачують у відмиванні 689 мільйонів гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок