На Миколаївщині визначені місця для масового відпочинку влітку

На Миколаївщині визначені місця для масового відпочинку влітку

Житель Южноукраїнська на пляжі, 2023 рік
Житель Южноукраїнська на пляжі, 2023 рік. Суспільне Миколаїв

Станом на 11 червня на Миколаївщині визначені чотири місця масового відпочинку на пляжах: у Южноукраїнську, Новій Одесі, Первомайську та селі Пелагіївка. У цих локаціях очищено дно від сторонніх предметів та організовані рятувальні пости.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

У Южноукраїнську, Новій Одесі, Первомайську та селі Пелагіївка пляжі облаштували таким чином, щоб відпочинок на воді та біля неї був безпечним. Тут чергують рятувальники, а межі купання позначені буями.

"Рятувальні пости з чергуванням плавців-рятувальників забезпечені необхідним обладнанням. Межі купання на акваторіях позначено буями, розміщено інформаційні матеріали щодо заходів безпеки на воді, способів надання допомоги потерпілому та саморятування", — йдеться у повідомленні.

Рятувальний пост на Миколаївщині, 2023 рік
Рятувальний пост на Миколаївщині, 2023 рік. Суспільне Миколаїв

Крім того, у Державній службі з надзвичайних ситуацій нагадують про заборону перебування на пляжах Чорноморського узбережжя Миколаївщини. Це пов'язано з небезпекою забруднення вибухонебезпечними предметами.

Спілкуючись з громадянами, рятувальники закликають відпочивати лише в спеціально обладнаних місцях, не дозволяти дітям самостійно відвідувати ставки та річки та розповідають, як діяти, якщо людина тоне.

За інформацією відомства, з початком 2024 року на Миколаївщині виявлено шістьох загиблих внаслідок потоплення, одну людину вдалося врятувати.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок