Ковбаси, намазка та тисяча пасок: у Миколаєві волонтери готують великодні смаколики для ЗСУ

Ковбаси, намазка та тисяча пасок: у Миколаєві волонтери готують великодні смаколики для ЗСУ

У Миколаєві волонтери готують їжу до Великодня для українських військових. Триста кілограмів домашньої ковбаси, сальну намазку та тисячу пасок отримають військові, які лікуються та перебувають на бойових позиціях.

Про це кореспондентам Суспільного розповів голова благодійного фонду "Південні промені надії" Петро Коваль.

"Сьогодні наші майстри роблять домашню ковбасу. Загалом її буде до 300 кілограмів, а потім вже ми формуватимемо її по 2,5 кілограми в пакети й розвозити по наших шпиталях. І щоб вже на місцях, в їдальнях приготували та роздали нашим хлопцям до святкового обіду", — каже він.

Ковбасу та намазку виготовляють троє людей. Зі слів м'ясника Євгена, за день може зробити до 50 кілограмів ковбаси.

"Робимо фарш свино-яловичий. Додаємо спеції, сіль перець, часник. Настоюється протягом години. Випускається за допомогою шприца. Заморожується і розвозиться", — розповідає Євген.

За іншим столом заготовляють сало для намазки. Спочатку сало ріжуть, потім перемелюють на електром’ясорубці, після додають часник та спеції, пояснює голова фонду.

"Це також буде сальна намазка з часником. Ми будемо формувати відерця по 5-10 кілограмів і розвозити також по лікарнях. Та роздавати нашим волонтерам, які з нами співпрацюють, щоб довезти до хлопців на позиції", — каже Петро Коваль.

Зокрема волонтери разом з підприємцями придбали продукти для виготовлення пасок. За день пекарі можуть виготовити до 200 пасок.

"Тепле молоко, цукор, масло, яйця, цукати. Замішуємо тісто до готовності. Розкладка, простойка. Далі випічка і прикрашання", — розповідає пекарка Валентина.

"Це все збиралось, настільки такими крихтами, щоб отримати цей результат. Велика кількість людей зробила ось таку роботу. Поїде все в об’ємі 500 пасок з цього підприємства, де готують, і 500 пасок з іншого підприємства", — говорить голова фонду.

Сформується волонтерський автомобіль, додасться ще велика кількість продуктів та волонтерської душі.
Святковий обід/Ковбаси, намазка та тисяча пасок: у Миколаєві волонтери готують великодні смаколики для ЗСУ
Виготовлені продукти сформовані по пакетах. Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Розвозити виготовлені продукти почнуть третього травня, повідомив Петро Коваль.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок