У Миколаєві оновлюють водовід: металеві труби замінюють на пластикові

У Миколаєві оновлюють водовід: металеві труби замінюють на пластикові

У Корабельному районі Миколаєва триває реконструкція однієї з ліній водомережі. Це один з 43 об'єктів, на яких мають замінити труби, задля зменшення кількості аварій.

Про це кореспондентам Суспільного розповів технічний керівник служби водопостачання комунального підприємства "Миколаївводоканал" Олексій Абабілов.

Зі слів чоловіка, працівники підприємства замінюють труби на ділянці довжиною в 1400 метрів у Корабельному районі.

"Виконання цих робіт дозволить зменшити час аварійно-відновлювальних робіт на ділянці. Якість води не покращиться, покращиться якість надання послуги. Не буде перерв у водопостачанні, котрі зараз виникають внаслідок пошкоджених ділянок", — говорить технічний керівник.

Роботи в Корабельному районі розпочали три тижні тому, орієнтовно триватимуть ще місяць, каже керівник. На день бригада встановлює від п’ятдесяти до ста метрів трубопроводу.

"Водопостачання отримують на даний час 500 мешканців приватного сектору та 5 приватних господарств", — говорить Олексій Абабілов.

За словами працівника бригади Леоніда, пластикові труби, що прокладають замість металевих, корозією не руйнуються.

Нові труби довговічні, вони міцніше, витримують атмосферу. Нагріваємо, з’єднуємо, приварюємо, все.

Загалом у рамках проєкту "Миколаївводоканал" планує замінити труби ще на 41 об'єкті міста. Матеріали для заміни трубопроводу надали в представництві Данської ради у справах біженців в Україні, додає технічний керівник.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок