У Миколаєві демонтують незаконні конструкції, що псують вигляд міста

У Миколаєві демонтують незаконні конструкції, що псують вигляд міста

Процес прибирання конструкцій
Процес прибирання конструкцій. Миколаївська міська рада

У Миколаєві департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції демонтує незаконні конструкції у трьох районах міста.

Про це четвертого березня журналістам Суспільного розповів виконувач обов'язків директора департаменту антикорупційної діяльності Віталій Ярошенко.

За словами Віталія Ярошенка, на розі проспекту Центрального та вулиці Соборної прибрано сіті-лайт і рекламну конструкцію. Знесли й сім сіті-лайтів у сквері "Трояндовий", надалі на цій локації не встановлюватимуть рекламні споруди.

"Всі ці рекламні конструкції було демонтовано на підставі наказів, виданих головним архітектором міста у зв’язку з закінченням строку дії дозволів на їхнє розміщення", — розповідає Віталій Ярошенко.

"На минулому тижні прибрали три тимчасові споруди, щодо яких до Миколаївської міської ради надійшов запит від правоохоронних органів в рамках здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні, пов’язаного зі збутом незаконного виготовлених тютюнових виробів".

У департаменті повідомили, що в Інгульському та Заводському районах також прибрали рекламні споруди за відсутності чинних документів на їхнє розміщення.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок