Нічний обстріл Миколаєва. Історії очевидців

Нічний обстріл Миколаєва. Історії очевидців

Нічний обстріл Миколаєва. Історії очевидців
Жителька Миколаєва Олена, чий будинок пошкодили російські війська. Миколаїв, 27 квітня 2023 року. Фото: Валентина Гурова/Суспільне Миколаїв

Близько 00:58 у Миколаєві пролунали чотири вибухи. Російські війська обстріляли місто високоточними ракетами "Калібр", які зруйнували та пошкодили будинки, навчальний заклад, історичну будівлю.

Мешканці пошкоджених будинків показали кореспондентам Суспільного наслідки обстрілів та стан їхніх осель.

"Визволителі” бісові, щоб вас порозривало, істоти".
Нічний обстріл Миколаєва. Історії очевидців
Пошкоджений обстрілами будинок. Ілюстративне фото: Суспільне Миколаїв

Олена: "Я прокинулась від того, що мене вдарило і повністю засипало розчином. Моя невістка, брата дружина, питає: "Ти жива?". Я кажу: "Я — жива, але я не знаю, чи виберусь". Я була вся засипана, диво, що я ціла залишилась".

Анатолій: "О першій годині гахнуло, я думав, що десь в цьому районі, недалеко. Тривоги не було. Потім хвилини не пройшло, тут як гахнуло. У нас всі вікна, все скло повилітало, меблі попадали, холодильник розбився, пітьма. Встав, порізав ногу трошки, то дрібниці".

Олег: "Гримить та й гримить собі, на інший бік. А потім, яскравий спалах, свист і як почало все сипатись, думав почне складатись по поверхах. В очікуванні, що почне руйнуватись зараз, враження, що в будинок влучило".

Що відомо

Через обстріл Миколаєва в ніч проти 27 квітня пошкоджень зазнали понад 100 об'єктів. Серед них краєзнавчий музей, чотири освітні заклади, заводи, дитячий садок. Також пошкоджені 22 багатоповерхівки. Руйнувань зазнали 82 приватні будинки, 7 з них повністю зруйновані, 4 — не придатні до життя,  в 44-х пошкоджений дах.  Про це повідомив міський голова Сєнкевич у вечірньому зверненні 27 квітня 2023 року.

Читайте також

Російські війська вночі вдарили по Миколаєву. Що відомо

Двоє дітей отримали поранення під час нічного обстрілу Миколаєва

Внаслідок влучання боєприпасів у Миколаєві виникли дві пожежі

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок