Додаткові стипендії. У Миколаєві розширили програму з підтримки волонтерів

Додаткові стипендії. У Миколаєві розширили програму з підтримки волонтерів

Додаткові стипендії. У Миколаєві розширили програму з підтримки волонтерів
Один з волонтерських цехів Миколаєва. Фото: Олександр Гордієнко/Суспільне Миколаїв

Проєкт під назвою "Підтримка спільноти Миколаївського волонтерського штабу" отримав своє подовження. Завдяки додатковому фінансуванню ще 90 миколаївських волонтерів зможуть отримати стипендії.

Інформацію кореспондентам Суспільного підтвердив комунікаційний менеджер "Агенції розвитку Миколаєва" Євген Гомонюк.

За словами Євгена Гомонюка, проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAIDUnited States Agency for International Development (USAID) — незалежне агентство федерального уряду США. Відповідає за невійськову допомогу США іншим країнам. Адміністратора Агентства та його заступника призначає президент за згодою Сенату, вони діють в координації з Державним секретарем США.). "На першому етапі ми отримали 182 заявки від представників і представниць 57 волонтерських організацій. Були обрані 80 фіналістів, які вже отримують свої стипендії. Американські партнери розширили фінансування ще на 90 людей. То ми влаштовуємо донабір. До нього автоматично долучаються люди, які подавали заявки на попередньому етапі", — пояснив Євген Гомонюк.

Стипендії призначені на відновлення психічної стійкості та соціальної активності, каже менеджер Агенції, зокрема й на свою поточну волонтерську діяльність.

"В межах цієї ініціативи хочемо підтримати волонтерів, які надають підтримку тим, хто цього потребує, та прагнуть розвивати українське суспільство. Розмір стипендії становить 10 000 гривень", — сказав Євген Гомонюк.

Заявки на участь в проєкті треба подати до 23:00 третього квітня 2023 року. Відбір фіналістів, каже менеджер Агенції, відбувається у закритому режимі представниками організації.

"Заявників перевіряють не тільки на наявність посвідчень волонтерів, а також дивляться на конкретні обсяги організованої ними допомоги. Претендент має описати свою діяльність в Миколаєві й витрати, які має покрити стипендія. Деякі витрати ми не зможемо компенсувати.", — розповів Євген Гомонюк.

Ми не розкриваємо прізвища фіналістів, каже менеджер, але й не забороняємо самим волонтерам цього робити. Деякі в соцмережах вже розповіли про свої перемоги.

Для участі у Програмі необхідно заповнити анкету та додати копії необхідних документів на сайті.

Читайте також

Російські війська завдали вогневого удару по громаді на Миколаївщині

На Миколаївщині на міні підірвався автомобіль ДСНС

У Миколаєві триває демонтаж бігбордів та кіосків — директор департаменту протидії корупції

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок