У Миколаєві завершили опалювальний сезон

У Миколаєві завершили опалювальний сезон

Оновлено
У Миколаєві завершили опалювальний сезон
. Ілюстративне фото: УНІАН

У Миколаєві з 24 березня 2023 року завершується опалювальний сезон. Продовжать опалювати виключно лікарні та деякі будівлі соціальної сфери.

Відповідне рішенням прийняв виконком Миколаївської міської ради.

Як повідомили в міській раді, теплопостачальним підприємствам доручили виконати відключення тепла в технологічній послідовності та з урахуванням експлуатаційних вимог не пізніше 29 березня.

"Розрахунки вартості послуг, нарахування пільг та субсидій для певних категорій населення будуть виконувати, виходячи з фактичних дат відключення житлових будинків від теплопостачання", — йдеться в повідомленні.

За словами головної експертки з комунікацій та реалізації проєктів Вікторії Переверзевої, щоб перевірити стан мереж, фахівці проведуть гідравлічні випробування.

"Після закінчення опалювального сезону відбуваються гідравлічні іспити, після чого вже будемо розуміти технічний стан мереж. Загалом опалювальний сезон був стабільним. Опалення надавалось споживачам Миколаївської ТЕЦ. Звичайно, були аварійні ситуації внаслідок обстрілів і корозії в системі мереж", — розповіла Вікторія Переверзева.

Негативно на роботу ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", розповів директор підприємства Микола Логвінов, вплинули графіки відключень електроенергії.

"Обладнання, особливо електрообладнання горить дуже сильно. Додатково це гідроудари на тепломережах, в котельному обладнанні. Але наші працівники зі всім впорались і цей опалювальний сезон минув з мінімальною кількістю зупинок, що були не через відсутність електропостачання, а через аварійні ситуації", — сказав Микола Логвінов.

Через те, що багато жителів Миколаєва виїжджали за межі міста, доступу до їхніх помешкань не було. Як розповів голова Асоціації ОСББ Миколаєва Михайло Антоненко, це ускладнювало оперативну ліквідацію аварійних ситуацій та підготовку до опалювального сезону.

"У квартирах, в яких при запуску тепла треба було стравлювати повітря, за відсутності жителів намагались це робити у квартирах поверхом нижче. Це не аварійна ситуація, тому доступ до квартири в такому разі неможливий навіть за присутності представників Нацполіції. Деякі ОСББ намагались оперативно переробити свою систему опалення", — сказав Михайло Антоненко.

Читайте також

На Миколаївщині 80 відсотків земель готові до посіву: які проблеми постали перед аграріями

На Миколаївщині зросла кількість хворих на туберкульоз

У тестовому режимі. У Миколаєві відновили рух трамвая за маршрутом № 7

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок