Навчальний рік на Миколаївщині. Що відомо

Навчальний рік на Миколаївщині. Що відомо

Навчальний рік на Миколаївщині. Що відомо
. Фото: Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині готуються до початку навчального року. Тривають експертизи стану споруд університетів імені Сухомлинського та кораблебудування (НУК). Школи, ймовірно, працюватимуть дистанційно.

Про це під час брифінгу розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

За словами Кіма, де є можливість забезпечити безпеку студентів, буде офлайн навчання.

"Зважаючи на воєнний стан і війну, студенти у миколаївських вишах є, навіть попри те, що багато з них виїхали, але навчатися будуть. Набір відбувся", — сказав Кім.

У Національному університеті ім. Сухомлинського станом на 27 липня ще тривають експертизи споруди. Кораблебудівний університет працюватиме з вересня.

"Із 15 вересня стартуватиме процес навчання в НУК. Частину корпусу, що була знищена, ми "відрізаємо" від експлуатації. Частину, що можна використовувати, ми використовуємо. Переробляємо котельню, щоб була можливість надавати теплопостачання до гуртожитку університету", — сказав Віталій Кім.

Щодо шкіл та дошкільних навчальних закладів, за словами Кіма, з ймовірністю 99 відсотків буде онлайн навчання через високу небезпеку по всій області.

"Можливо, північні райони області будуть частково в офлайн. Це будуть окремі рішення, зокрема, й місцевого самоврядування", — повідомив Кім.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок