У Миколаєві стартувала соціальна програма "Фронт питної води"

У Миколаєві стартувала соціальна програма "Фронт питної води"

У Миколаєві стартувала соціальна програма "Фронт питної води"
. Фото: Георгій Молчанов

Ротарі Клуб Миколаїв спільно з Ротарі Клуб Київ та Гуманітарним штабом Центру Підтримки Бізнесу запустили соціальну програму, в рамках якої компанія "Чиста вода" буде здійснювати безкоштовну доставку бутильованої питної води для миколаївських сімей з маленькими дітьми до семи років.

Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник Гуманітарного штабу на базі Центру підтримки бізнесу Артем Ващиленко.

Він зазначив, що бюджет програми підтримки миколаївських сімей питною водою поки що розрахований на два місяці, але за потреби термін дії проєкту можуть подовжити.

"Ми закупили відповідну тару, закупили у компанії безпосередньо воду, різними способами поширюємо інформацію серед миколаївців, зокрема посилання на сайт, де сім'ї з дітьми від 0 до 7 років можуть зареєструватися, прикріпивши необхідні документи. Заявка потрапляє в систему і компанія вже опрацьовує її та водій привозить воду," — пояснив алгоритм реалізації програми Артем Ващиленко.

У Миколаєві стартувала соціальна програма "Фронт питної води"
Родина, яка лишила заявку та отримала воду. Фото: Георгій Молчанов

За першу добу дії програми на сайт надійшло близько ста заявок. 22 червня питну воду вже почали доставляти за адресами. Кожна зареєстрована сім'я може отримати безкоштовно максимально 100 літрів води.

Загалом в рамках реалізації соціального проєкту закупили 90 тонн води. Доставляють воду безпосередньо до помешкання заявника в усі райони Миколаєва. Якість води та своєчасну доставку гарантує компанія "Чиста вода", з якою співпрацюють ініціатори проєкту.

"На сьогодні питання централізованого водопостачання питної води у Миколаєві залишається невирішеним. Тож для нас це свого роду "фронт питної води", — говорить керівник Гуманітарного штабу на базі Центру підтримки бізнесу Артем Ващиленко.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок