У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві собаки

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві собаки

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві собаки
. Фото: blog.dogbuddy.com

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, якому інкримінують вбивство собаки. Підозрюваному загрожує позбавлення волі строком до трьох років.

Про це повідомляє начальник Миколаївського районного управління поліції Олег Гудима.

Підозрюваного заарештували поліцейські. Він – житель Миколаєва. Зброя вилучена. Відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 299 "Жорстоке поводження з тваринами".

"Після проведення усіх слідчих дій, можливо, буде вирішуватись питання щодо додаткової кваліфікації по зазначеному правопорушенню. Санкція статті – це кримінальний проступок. Відповідно, не належать до тяжких злочинів", – говорить Олег Гудима.

За словами очевидців, першого вересня у магазині на миколаївському ринку "Юліана" о 13:00 годині чоловік вистрілив у собаку. Тварина доповзала до термінала, де й померла.

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють у вбивстві собаки
Ринок "Юліана". Фото: Сергія Куропятника/Суспільне Миколаїв

Бачила, як все сталося, Валентина Ковальчук. Жінка говорить, що собаку звали Чіпа. Тварина жила на ринку дуже давно. Як продавці, так і покупці її знали та любили.

"Понад 20 років жила на цьому ринку. Її принесли щеням. Вона охороняла цей ринок. Вона не тільки кожного продавця тут знала, вона знала усіх, хто жив поблизу. Кожного проводжала до хати, її всі годували. Вона була чипована. А що таке чипована собака? Це "паспорт" на її життя", – розповідає Валентина Ковальчук.

У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, якого підозрюють вбивство собаки
Місце, де знайшли вбиту собаку. Фото: Сергія Куропятника/Суспільне Миколаїв

Знає Валентина Ковальчук і чоловіка, що вбив Чіпу. Той живе за адресою Чкалова, 110. За словами жінки, вона багато разів бачила, як чоловік, якому на вигляд 60 років, дражнить собак, ображає дітей та погрожує дорослим.

За словами начальника Миколаївського районного управління поліції Олега Гудима, тривають слідчі дії з метою надання остаточної кваліфікації зазначеній події, і, відповідно, подальше процесуальне розв'язання питання щодо повідомлення про підозру чоловіку.

Кореспондентам Суспільного не вдалося зв'язатися із затриманим чоловіком для отримання коментаря.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок