Волинські виші передаватимуть в ТЦК списки відрахованих студентів — ОВА

Волинські виші передаватимуть в ТЦК списки відрахованих студентів — ОВА

Вищі навчальні заклади на Волині передаватимуть в терцентр комплектування і соцпідтримки (ТЦК) списки відрахованих студентів і тих військовозобов'язаних, які не виконали умови для зарахування.

Про це ректори вишів розповіли під час засідання Ради оборони області, інформує Волинська обласна військова адміністрація (ОВА).

Також ректори і представників вишів доповіли про умови вступу та статистику щодо кількості студентів, які наразі навчаються в університетах.

Списки відрахованих передаватимуть у ТЦК за домовленістю.

За результатами засідання Ради оборони області начальник обласної військової адміністрації доручив керівникам силових структур унеможливити ухиляння від мобілізації за допомогою навчання у вишах, додали в ОВА.

За коментарем Суспільне звернулося у Луцький національний технічний університет. Там співпрацю із ТЦК та списки відрахованих студентів підтвердили, але прокоментувати обіцяли згодом.

Довідково: за даними Волинського ТЦК та СП, відповідно до підпункту 1 пункту 3 статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають ті, хто навчається на денній чи дуальній формі навчання у ПТУ, коледжах, технікумах, університетах незалежно від віку при умові, що людина здобуває освітній ступінь вищий, за раніше здобутий. Якщо ж військовозобов'язаний отримує другий диплом бакалавра або з дипломом бакалавра вступив до ПТУ, відстрочка скасовується незалежно від віку студента.

Для отримання відстрочки від мобілізації у зв’язку з навчанням студентові потрібно надати у ТЦК та СП документи, що підтверджують право на відстрочку.

Читайте також: "Цьогоріч рекордна кількість чоловіків-вступників в аспірантуру. МОН змінює правила вступу"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок