Військовослужбовиця з Волині стала героїнею дитячої казки

Військовослужбовиця з Волині стала героїнею дитячої казки

Казка про військову з Волині Майю Москвич
Казка про військову з Волині Майю Москвич, червень 2024 . Майя Москвич

Військовослужбовиця, учасниця Революції Гідності та Ігор Нескорених, волинянка Майя Москвич стала героїнею дитячої книжки "Це воює вона".

Про це бійчиня повідомила на своїй сторінці у Facebook.

У книзі зібрано 25 жінок, 25 історій та ілюстрацій до них. Історія про Майю Москвич подана у вигляді казки про "принцесу-воїна".

Як додала волинянка, перший примірник книги прочитали її мама та бабуся, які разом плакали над книгою. Їм сподобалось, зазначила Майя Москвич.

"Тішуся побачити на сторінках поруч посестер, з якими не один рік знайома. І взагалі, би я хотіла, щоб про мене була написана якась історія, то саме дитяча і у форматі казки, тому що моє життя якоюсь мірою казкове, пригодницьке, наповнене боротьбою, дивами і сенсами", — написала військовослужбовиця.

На більшості ілюстрацій дівчата намальовані у військовій формі, однак Майю автори вирішили зобразити з луком. Тому, що багато людей дізналися про неї саме після перемоги на Іграх Нескорених в Сіднеї, де вона здобула золото в стрільбі з лука.

Довідково: "Це воює вона" — збірка історій. Кожну історію писав окремий автор у своєму стилі. До кожної історії була намальована унікальна ілюстрація окремим автором. Весь прибуток, отриманий від продажу книги — 400 грн з кожного примірника, передається Благодійному фонду Жіночого ветеранського руху "VETERANKA".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок