Евакуаційним потягом з Харківщини на Волинь приїхали 30 дітей і дорослих

Евакуаційним потягом з Харківщини на Волинь приїхали 30 дітей і дорослих

17 червня на Волинь прибув третій за рахунком евакуаційний потяг із Харківської області. Приїхали 17 дітей і 13 дорослих.

Як повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій області, на пероні сім'ї зустріли рятувальники, волонтери та соцпрацівники.

За даними Харківської обласної військової адміністрації, 12 сімей з дітьми, віком від 4 до 16 років, будуть відпочивати в санаторії "Лісова пісня" поблизу Шацьких озер на Волині.

До оздоровчого закладу відправили родини із Великобурлуцької, Куп’янської та Харківської територіальних громад на період до трьох місяців.

Що відомо про евакуацію з Харківщини на Волинь

Перший потяг з Харківської області прибув на Волинь 26 травня 2024 року. Тоді прибули 17 прийомних родин. Для 75 людей, серед яких пів сотні дітей, організують безплатне поселення й перебування в області на три місяці.

9 червня на Волинь прибув другий евакуаційний потяг. З населених пунктів Вовчанської, Шевченківської, Кіндрашівської, Золочівської та Вільхуватської територіальних громад Харківщини прибули 30 дітей і їх прийомні батьки та опікуни.

Як раніше повідомляли в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, члени Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення погодили обов’язкову евакуацію у примусовий спосіб 123 дітей із 36 населених пунктів Харківської області.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок