На Волині запрацював Центр з розшуку зниклих безвісти. Куди звертатися

На Волині запрацював Центр з розшуку зниклих безвісти. Куди звертатися

На базі Головного управління Нацполіції Волині запрацював Центр з розшуку людей, зниклих безвісти за особливих обставин.

Прийом родичів зниклих і тих, хто перебуває у полоні відбуватиметься щосереди та щоп’ятниці з 14:00 до 17:00 за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, 11, повідомили в Нацполіції Волині.

Як розповів заступник начальника слідчого управління Максим Новицький, до складу Центру входять фахівці різних служб: окрім органів досудового розслідування також працюють оперативні працівники карного розшуку, оперативно-технічних служб, кіберполіції та кримінального аналізу.

"Робота з розшуку безвісти зниклих на Волині проводиться вже не один рік у зв’язку із військовою агресією, і для нас вона не нова. Ми в одному місці зібрали всіх фахівців з цього питання, щоб людина змогла звернутися та отримати допомогу в максимально стислі терміни, а також необхідні документи", — сказав заступник начальника слідчого управління.

Як додали в Нацполіції, також на базі ГУНП діє лабораторія зі встановлення ДНК-профілів людей, де спеціалісти-криміналісти мають можливість відбирати біологічні матеріали та за 90 хвилин встановити результати чотирьох або п’яти зразків.

Фахівці Центру допоможуть рідним та близьким зниклих безвісти на війні або тим, що потрапили в полон, дізнатись:

  • який алгоритм дій родичів під час отримання ними інформації про безвісне зникнення, полон чи загибель громадян за особливих обставин;
  • інформацію про номер кримінального провадження за фактом безвісного зникнення чи полону громадян; підрозділ ГУНП у Волинській області, в якому воно зареєстроване, стан досудового розслідування й проведених оперативно-розшукових заходів;
  • інформацію про підрозділ (дані слідчого), до якого скероване кримінальне провадження після зміни у ньому підслідності;
  • інформацію про стан виконання та результати призначених судових молекулярно-генетичних експертиз щодо родичів зниклих громадян.

Отримати консультацію фахівців Центру можна щоденно з понеділка по п’ятницю з 09:00 год. до 18:00 за номерами телефонів: +38 (068)3374130, +38 (095)2223701, +380 (73) 406 53 24.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок