Побутових споживачів не вимикатимуть: 8 травня на Волині обмежать електропостачання для підприємств

Побутових споживачів не вимикатимуть: 8 травня на Волині обмежать електропостачання для підприємств

У середу, 8 травня, на Волині діятимуть графіки обмеження споживання електричної потужності для промисловості.

Світло підприємствам вимикатимуть із 18:00 до 23:00, попередили у "Волиньобленерго".

Обмежувати електропостачання побутовим споживачам області, наголосили енергетики, поки не будуть. Натомість просять волинян раціонально використовувати енергоємні прилади у вечірній час.

Як додали у "Волиньобленерго", обмежуватимуть електропостачання підприємствам через дефіциту потужності в об’єднаній енергосистемі України, який виник внаслідок масованого удару по енергетичній інфраструктурі 8 травня.

Що відомо про масовану атаку РФ 8 травня

Вночі 8 травня Росія завдала чергового масованого повітряного удару по території України із застосуванням ударних дронів типу "шахед" і ракет. Вибухи лунали у Харкові, на Полтавщині, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львівщині, Вінницькій та Київській області та столиці.

За словами міністра енергетики Германа Галущенка, РФ атакувала об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській та Вінницькій областях.

У ДТЕК повідомили, що під російські удари потрапили три українські теплоелектростанції (ТЕС). Обладнання станцій було пошкоджене.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок