Обдарованим дітям з Луцької громади збільшили суму іменних стипендій

Обдарованим дітям з Луцької громади збільшили суму іменних стипендій

Обдарованим дітям з Луцької територіальної громади збільшили розмір іменних стипендій. Тепер вони становлять не 500 гривень, а тисячу гривень щомісяця впродовж одного навчального року.

Відповідне рішення затвердили депутати під час чергової сесії, що відбулась 24 квітня, повідомили у Луцькій міській раді.

Луцька міська рада призначає 22 іменні стипендії в різних галузях. З кожної галузі по одній дитині. Як зазначили в додатку до рішення, іменні стипендії призначаються терміном на один навчальний рік із 1 вересня до 30 червня.

Для того, щоб отримувати іменну стипендію потрібно бути учнем 5-11 класу Луцької міської територіальної громади або вихованцем Палацу учнівської молоді, Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, чи спортивних шкіл, мати високі досягнення у навчанні, спорті, мистецтві та брати активну участь у громадському житті закладу й громади.

Призначення стипендій та відбір кандидатів здійснює спеціальна комісія Луцької міської ради за поданням навчальних закладів.

Стипендії іменуються на честь відомих діячів Волині або історичних постатей, діяльність яких пов’язана з рідним краєм, та призначаються за основними галузями наук. 24 квітня депутати перейменували стипендію у галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості імені Костянтина Арцеулова на стипендію імені Ігоря Данильчука, який був директором комунального закладу "Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради" та керівником гуртка конструювання, винахідництва та технічної творчості упродовж 2002-2024 років.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок