29 школярів з Волині стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад

29 школярів з Волині стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад

Учасники олімпіади з правознавства, що відбулась у Луцьку
Учасники олімпіади з правознавства, що відбулась у Луцьку, квітень 2024 рік. Волинська обласна Мала академія наук

Завершився IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 18 предметів. Цього року змагання відбувалися очно та дистанційно. Участь у них взяли пів сотні учнів з Волині, 29 із них вибороли призові місця.

Список переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 навчального року опублікували на сайті обласної військової адміністрації.

На олімпіаді з української мови і літератури, яка відбулась 25-29 березня у Рівному, перше місце виборола учениця 10 класу Нововолинського наукового ліцею Соломія Пархомчук, а друге — учениця 11 класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського.

На олімпіаді з математики, яка відбулась 18-22 березня в Ужгороді троє учнів луцького ліцею № 9 здобули треті місця: учениця 8 класу Ангеліна Шкуринська, учень 8 класу Назар Хомяк та одинадцятикласник Костянтин Кучер.

Олімпіада з фізики відбулась в Івано-Франківську, 24-29 березня. Учень 9 класу луцького ліцею № 25 Владислав Борода здобув ІІІ місце; Вікторія Смаль – учениця 10 класу ліцею № 13 міста Ковеля – ІІ місце; Михайло Ляснюк – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею Волинської обласної ради – ІІІ місце.

29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад
Дарина Душак – учениця 9 класу Баївського ліцею Боратинської сільської ради здобула друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії (крайня праворуч). Боратинська громада

Олімпіада з географії тривала у Луцьку з 1 по 4 квітня. Призові місця на ній здобули семеро волинян: Павло Дзюбинський – учень 8 класу луцького ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського – ІІІ місце; Владислав Бишук – учень 8 класу нововолинського ліцею № 1 – І місце; Дарина Душак – учениця 9 класу Баївського ліцею Боратинської сільської ради – ІІ місце; Дмитро Бугайчук – учень 9 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні – І місце; Юліана Яницька – учениця 10 класу нововолинського ліцею № 1 – ІІ місце; Назар Вацик – учень 10 класу Волинського науковий ліцей – І місце; Юрій Герасим’як – учень 11 класу Волинського наукового ліцею – ІІ місце.

29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад
Вікторія Смаль з Ковеля здобула перше місце з астрономії, друге — з фізики на Всеукраїнських олімпіадах. Ковельска міська рада

Олімпіада з астрономії тривала з 31 березня по 5 квітня у Львові: учениця 10 класу Ліцею № 13 м. Ковеля Вікторія Смаль здобула І місце; учениця 10 класу луцького ліцею № 9 Домініка Вєржбіцкі здобула ІІІ місце; учень 11 класу цього ж ліцею Антон Добровольський також ІІІ місце.

З Чернівців, де з 22 по 27 березня тривала олімпіада з хімії, волинські школярі привезли друге та третє місце. Дев'ятикласниця Нововолинського наукового ліцею Марина Пух — друге, а одинадцятикласниця луцького ліцею № 9 Дарина Імбірович – третє.

З 29 березня по 2 квітня у Чернівцях також тривала олімпіада з інформатики. Тарас Деркач – учень 10 класу Боратинського ліцею Боратинської сільської ради здобув там друге місце.

29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад
Переможець Всеукраїнської олімпіади з інформатики Тарас Деркач з Боратинської громади. Боратинська громада

А на олімпіаді з інформаційних технологій в Ужгороді учень 10 класу Луцького ліцею №14 імені Василя Сухомлинського Максим Баламут здобув ІІІ місце.

Олімпіада з правознавства тривала з 22 по 26 березня в обласному центрі Волині. На ній Дарія Дерчук – учениця 9 класу Волинського наукового ліцею посіла І місце та Богдан Кубай – учень 9 класу опорного закладу "Колківський ліцей" також здобула І місце;

Олександр Семенюк – учень 9 класу луцького ліцею № 21 імені Михайла Кравчука Луцької здобув третє місце на олімпіаді з польської мови у Вінниці.

29 волинян стали призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад
Ян Однороб – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею здобув І місце на Всеукраїнській олімпіаді з біології. Нововолинський науклвий ліцей

Двоє переможців-волинян повернулися із олімпіади з біології, яка відбулась у Львові 8-12 квітня. Ян Однороб – учень 10 класу Нововолинського наукового ліцею здобув І місце; Софія Ойович – учениця 10 класу Луцького ліцей № 21 ім. Михайла Кравчука – ІІ місце;

На олімпіаді з історії переміг Вадим Патейчук – учень 8 класу Луцького ліцею № 14 імені Василя Сухомлинського – І місце та Марія Корнійчук – учениця 9 класу Луцького ліцею № 10 – ІІ місце.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок