Школярка з Луцька – переможниця національного етапу Олімпіади геніїв

Школярка з Луцька – переможниця національного етапу Олімпіади геніїв

Школярка з Луцька – переможниця національного етапу Олімпіади геніїв
Переможниця національного етапу Міжнародної олімпіади "Genius Olympiad" Анна Самчук. Фото: Волинська обласна Мала академія наук

Дев'ятикласниця з Луцька Анна Самчук здобула перше місце на національному етапі Міжнародної олімпіади "Genius OlympiadОлімпіада геніїв – це міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань, що був заснований та організований Terra Science and Education, а його партнером є Рочестерський технологічний інститут. Олімпіада прийматиме проекти з семи категорій екологічного спрямування.", – повідомили на сторінці Волинської обласної Малої академії наук.

Учениця Луцького ліцею № 22 змагалася у категорії "Мистецтво". Її проєкт на екологічну тематику члени журі визнали найкращим. Робота претендує представляти Україну на Міжнародному фіналі у США.

У своєму проєкті школярка використала ідею з відбитками людських ніг і сміття, яке люди лишають після себе. "Кожен крок восьми мільярдів людей завдає нашій планеті болю, сліди, які залишаємо ми на її тілі, перетворюються на рани", – вважає переможниця.

Школярки з Луцька – переможниця національного етапу Олімпіади геніїв
Мистецька робота Анни Самчук, яка здобула перше місце. Фото: Волинська обласна Мала академія наук

Як раніше у коментарі Суспільному розповіла керівниця Волинської обласної Малої академії наук Тетяна Михалюк, за результатами конкурсу 50 школярів з усієї України візьмуть участь у фіналі конкурсу в США. Наразі, триває відбір учасників.

Що відомо

  • Світлина школяра зі Старої Вижівки Едуарда Гетюка отримала "срібну" нагороду на конкурсі екологічного спрямування GENIUS Olympiad Ukraine 2023. Фото під назвою "Замість сміття мають бути квіти" хлопець зробив на полігоні твердих побутових відходів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок