На Донеччині волинські піротехніки знешкодили 500-кілограмову авіабомбу

На Донеччині волинські піротехніки знешкодили 500-кілограмову авіабомбу

Піротехнік оглядає знайдену на Донеччині фугасну авіабомбу
Піротехнік оглядає знайдену на Донеччині фугасну авіабомбу, квітень 2024. Держслужба з надзвичайних ситуацій України

Під час розміновування деокупованих територій у Донецькій області піротехніки з Волині знешкодили 500-кілограмову фугасну авіаційну бомбу.

Про це повідомили на сторінці Держслужби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС).

За даними рятувальників, на нерозірвану авіабомбу під час проведення робіт на сільськогосподарському угідді натрапив місцевий аграрій.

Волинські піротехніки на Донеччині знешкодили авіабомбу
Піротехніки готуються до знешкодження знайденої на Донеччині авіабомби, квітень 2024. Держслужба з надзвичайних ситуацій України

Як додали в ДСНС, рятувальники знешкодили авіаційну бомбу у встановленому порядку.

Що відомо про роботу волинських саперів на деокупованих територіях

Перша ротація волинських саперів на деокуповану Чернігівщину відбулась у квітні 2022 року. Волинські піротехніки, які у червні 2023 року працювали на сході України, за місяць вилучили 6 354 боєприпаси сучасної війни. Рятувальники працювали на сході впродовж трьох місяців.

Два відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення міста Луцька 14 листопада 2023 року виїхали на чергову ротацію з розмінування Донеччини. Вони повернулися у січні 2024 та розповіли, що знешкоджували боєприпаси, розкидані на 3,5 гектари.

Читайте також: "Україна – найбільш замінована країна світу. У Міндовкіллі розповіли, скільки років треба для розмінування"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок