У громаді на Волині запрацював денний центр з кризовою кімнатою

У громаді на Волині запрацював денний центр з кризовою кімнатою

Кризовий центр з денною кімнатою перебування у Литовезькій громаді
Кризовий центр з денною кімнатою перебування у Литовезькій громаді, квітень 2024 рік. Волинська ОВА

У Литовезькій громаді з 18 квітня запрацював денний центр із кризовою кімнатою, де надаватимуть соціально-психологічну допомогу людям, які зазнали домашнього насильства.

Центр звели за кошти державної субвенції. На це спрямували понад 1,3 мільйона гривень, повідомили в обласній військовій облдержадміністрації.

У приміщенні є чотири ліжка, де в разі необхідності можуть переночувати ті, хто цього потребує. Також є кухня, санвузол, душова кімната та вся необхідна побутова техніка. Перебувати у денному центрі можна до 10 днів.

Людина, яка зазнала домашнього насильства може отримати у центрі комплексну безоплатну допомогу:

  • консультування психолога та соціального працівника;
  • первинну правову допомогу;
  • інформування про послуги інших організацій та установ, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству;
  • послугу соціального супроводу, яка направлена на подолання або мінімізацію наслідків домашнього та/або насильства за ознакою статі;
  • участь у групових та індивідуальних заняттях для дорослих та дітей, групах самодопомоги.

Як додали в обласній військовій адміністрації, щоб потрапити до Центру необхідно звернутися до поліції або Центру надання соціальних послуг Литовезької сільської ради. Контактний телефон денного центру : +380 (96) 730 27 84.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок