Під час спроби переправити безпілотником 
цигарки за кордон затримали трьох волинян

Під час спроби переправити безпілотником цигарки за кордон затримали трьох волинян

Троє волинян переправляли цигарки до Польщі з допомогою безпілотника
Прикордонники біля вилучених у волинян безпілотника і цигарок, 15 квітня 2024. Волинський прикордонний загін

У ніч на 15 квітня у Ковельському районі під час спроби переправлення цигарок за кордон затримали трьох чоловіків та вилучили у них безпілотник.

Як розповіла Суспільному речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна, затриманим 20 і 26 років, усі вони — житлі Турійщини.

За даними прикордонників, чоловіків знайшли в лісовому масиві. Зі слів речниці, вони готували безпілотник типу "Літак" до переміщення 360 пачок цигарок до Польщі.

Поруч також виявили комплектуючі до безпілотника і легковий автомобіль.

Троє волинян переправляли цигарки безпілотником
Безпілотник запускали з допомогою катапульти, кажуть прикордонники. Волинський прикордонний загін

"Двоє чоловіків, побачивши правоохоронців, вдалися до втечі. Та невдовзі були вистежені дроном прикордонників та затримані", — додала Маргарита Вершиніна.

Чоловіків доставили до прикордонного підрозділу. Безпілотник, ноутбук, акумулятори й катапульту, цигарки та авто прикордонники передали детективам Бюро економічної безпеки у Волинській області.

Наразі тривають слідчі дії в рамках кримінального провадження за ст. 204Стаття 204 ККУ — Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів. та ст. 199 Стаття 199 ККУ — Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементівКК України.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок