В прикордонні на Волині знайшли два безпілотники і контрабандні цигарки

В прикордонні на Волині знайшли два безпілотники і контрабандні цигарки

На Волині безпілотники доставляли контрабандні цигарки у Польщу
Один зі знайдених дронів з контрабандними цигарками на Волині, 20 лютого 2024. Фото: Волинський прикордонний загін

На прикордонній території у Ковельському районі на Волині знайшли літальні апарати і партію контрабандних цигарок, які мали повітрям доправити до Польщі.

Як повідомили у Волинському прикордонному загоні, від початку 2024 року вилучили у контрабандистів уже 5 літальних апаратів.

Що цього разу знайшли на кордоні

Контрабандну техніку і тютюн, кажуть прикордонники, виявили у ніч на 20 лютого. Неподалік кордону спершу знайшли катапульту для запуску безпілотника та 3 пакунки з підготовленими до переміщення сигаретами. Поряд було 4 акумуляторні батареї для живлення БпЛА.

Згодом на околицях Римачів та Любомля також знайшли 2 безпілотні літальні апарати типу "Літак".

Безпілотники, акумулятори та катапульту, а також 720 пачок тютюнових виробів прикордонники передали детективам Бюро економічної безпеки у Волинській області (БЕБ).

Скількох контрабандистів затримали

За даними теруправління детективів Бюро економічної безпеки, до переправлення тютюну з допомогою безпілотників були причетні троє жителів Ковельського району.

Детективи кажуть: вилучені безпілотники 1 саморобні. Орієнтовна вартість кожного майже 6 тисяч доларів США.

Наразі досудове розслідування триває за двома статтями Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне транспортуванняч. 1 ст. 204 КК України з метою збуту підакцизних товарів і незаконне виготовлення, зберігання, придбання підроблених марок акцизного податкуч. 2 ст. 199 ККУ.

Інших причетних до контрабанди цигарок встановлюють.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок