У Луцьку синоптики зареєстрували третій температурний рекорд у квітні

У Луцьку синоптики зареєстрували третій температурний рекорд у квітні

10 квітня у Луцьку синоптики зареєстрували третій температурний рекорд. Стовпчики термометра піднялися вище 26,5°С.

За даними спостережень метеостанції, максимальна температура повітря в Луцьку цього дня становила 26,1°С у 1967 році, повідомили в обласному центрі з гідрометеорології.

Таким чином нова рекордна температура перевищила попередній показник на 0,4°С. Це вже третій поспіль рекорд, який фіксують синоптики у квітні в обласному центру Волині.

Що відомо про попередні температурні рекорди у Луцьку

8 і 9 квітня синоптики зафіксували у Луцьку також температурні рекорди. 8 квітня синоптики у Луцьку зафіксували черговий рекорд максимальної температури повітря — 25 °С. 9 квітня синоптики зафіксували у Луцьку температурний рекорд. Стовпчики термометра піднялися вище 25,7°С.

За даними спостережень метеостанції, максимальна температура повітря в Луцьку цього дня становила 25,0°С

16 березня 2024 року стовпчики термометрів піднялися до +14,0°С. Попереднє рекордне значення цього дня фіксували у 1983 році.

2 квітня в обласному центрі Волині синоптики зафіксували черговий температурний максимум. Стовпчики термометрів показали +24,5°С. Це був четвертий температурний рекорд поспіль.

До цього синоптики повідомляли, що рекордною температура також була 30 і 31 березня. 30 березня стовпчики термометрів показували +23,5°С. Попереднє рекордне значення цього дня фіксували у 1947 році, тоді було +21,4°С, а 31 березня температура повітря в Луцьку перевищила на 2,9°С рекордне значення 1968 року і склала +24,6°С.

Довідково: у Волинському обласному гідрометеоцентрі, спостереження на метеостанції Луцька ведуться із 1947 року.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільне Луцьк.

На початок