Мільйони на озеленення: очільник ЖКГ Луцька звітував про тендери на благоустрій

Мільйони на озеленення: очільник ЖКГ Луцька звітував про тендери на благоустрій

Директор департаменту ЖКГ Луцька Микола Осіюк
Директор департаменту ЖКГ Луцька Микола Осіюк (зліва) на засіданні робочої групи з моніторингу закупівель, 5 квітня 2024. Волинська обласна військова адміністрація

Під час чергового засідання робочої групи з моніторингу закупівель із високим рівнем ризиків в обласній військовій адміністрації заслухали пояснення керівника департаменту житлово-комунального господарства (ЖКГ) Луцька Миколи Осіюка.

Про це повідомили на сайті військової адміністрації.

Під час попереднього засідання у членів робочої групи виникли питання до тендерних закупівель, які проводить Луцька міська рада на виконання робіт із озеленення громади.

Зі слів Миколи Осіюка, на прибирання вулиць планують витратити з міського бюджету 11 млн 695 тисяч 315 гривень. Ще майже стільки ж (11 млн 53 тис 919 гривень) піде на озеленення.

"Може й дійсно треба було відправити ці кошти на оборону, але ми не можемо лишити Луцьк неприбраним, незаметеним і непокошеним. Місто має бути красивим і привабливим, мусять бути квіти посаджені", — сказав Осіюк.

Відповідаючи на запитання членів робочої групи про високу вартість оголошених тендерів керівник ЖКГ зазначив, що ціна таких робіт обумовлена вартістю пального, виплатою заробітної плати робітникам, наявністю відповідної техніки і транспорту у виконавців.

Читайте ще: "Питання здорового глузду". Шмигаль закликав місцеву та центральну владу відкласти всі видатки, які не на часі

Як розповіла у коментарі Суспільному керівниця управління інформаційної та внутрішньої політики Волинської облдержадміністрації Карина Мариневич, за результатами доповіді Миколи Осіюка члени робочої групи ніяких рішень не ухвалювали.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок